Lubisz lub czasem musisz popracować w domu? Mamy dla Ciebie przygotowane w ofercie poniżej biurka i sekretarzyki. Jeśli tylko czasem pracujesz w domu lub szukasz miejsca na domowe dokumenty to idealny będzie dla Ciebie sekretarzyk. Jeśli szukasz czegoś do pracy w biurze, lub pracujesz w domu dłużej to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie biurko. W tej kategorii z dumą prezentujemy nasze biurka i sekretarzyki w jasnych i ciepłych barwach.

Zarówno biurka jak i sekretarzyki posiadają szuflady na niezbędne dokumenty oraz przybory. Sekretarzyki posiadają umocowane na blacie szufladki i półki, które zapewniają dodatkowe miejsce. Biurka mają większe blaty i zajmują więcej miejsca, ale za to wygodniej się przy nich pracuje. W ofercie znajdują się zestawy biurek i sekretarzyków wraz z krzesłami i taboretami. Do sekretarzyków szczególnie polecamy taborety, na czas kiedy nie jest potrzebny można go wsunąć pod sekretarzyk.

Oferowane biurka i sekretarzyki wykonane są w różnych stylach. Wykonane są bardzo solidnie, z pewnością posłużą Ci przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami i szczegółowym opisem poszczególnych mebli.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl