Opcje przeglądaniaMeble z serii White classic w swoim wyglądzie czerpią dużo ze stylu prowansalskiego, który wywodzi się z Prowansji, regionu w południowej Francji znanego z pięknych wybrzeży oraz sielskich krajobrazów. Jest to region pełen miasteczek z kamiennymi domami. Prowansja urzekła swoim pięknem i stanowiła inspirację dla wielu artystów malarzy, najbardziej znamienici z nich to Vincent van Gogh i Pablo Picasso. Jeśli chcesz wprowadzić w swoim domu nieco tego urokliwego klimatu Prowansji zapraszamy do zapoznania się naszą szeroką ofertą mebli z serii White classic.

Meble z tej serii wykonane są w prostszej formie niż tradycyjne meble prowansalskie, posiadają mniej zdobień. Postarzenie nie jest tak mocno zaakcentowane, wykonane są w kolorze białym, a na korpusach nie występują nacięcia. Niektóre meble posiadają proste i krótsze, kwadratowe nóżki zamiast dłuższych i wygiętych. Najbardziej charakterystyczną cechą tych mebli jest wszechobecna biel, zarówno korpusy jak i blaty są w tym kolorze, dzięki czemu idealnie nadają się do ustawienia w słabiej oświetlonych miejscach, które zyskają na jasności.

Dzięki prostszej formie oraz białej barwie pasują do pomieszczeń w nowocześniejszym stylu lub jako dopełnienie aranżacji do stylu skandynawskiego, który właśnie biel i prostotę ceni najbardziej. W naszej ofercie znajdziesz większość mebli niezbędnych w domu, oferujemy szczególnie dużo komód oraz toaletek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl